Medycyna estetyczna Chrzanów

Każda z nas pragnie czuć się wyjątkowo. Społeczeństwo wobec wyglądu kobiet jest coraz bardziej wymagające. Jak wiadomo, zabiegi chirurgi plastycznej są obciążone ryzykiem. Dla kobiet, które chcą delikatnie poprawić swój wygląd, z pomocą przychodzą usługi medycyny estetycznej w Chrzanowie. Zabiegi mają szeroki zakres działania a jednocześnie są bardzo bezpieczne.

Niestety, starzenie się wpływa na jędrność i wygląd ciała. Medycyna estetyczna oferuje zabiegów, które pomagają zatrzymać czas. Nasz salon powstał z misją o usługach najwyższej jakości. Wszystkie zabiegi zaczynamy od darmowej konsultacji z kosmetologiem.
Mamy status gabinetu medycznego, co w razie przedłużenia pandemii zapewnia możliwość kontynuacji zabiegów.
Zobacz naszą ofertę - medycyna estetyczna Chrzanów.

Co warto wiedzieć o medycynie estetycznej w Chrzanowie?


Gama zabiegów medycyny estetycznej, pozwala na poprawę wyglądu dowolnej partii ciała, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Wszystkie usługi wykonywane są w gabinecie, specjalista dba o sterylną czystość. Niektóre z zabiegów wykonywane są w znieczuleniu częściowym. Jeżeli masz pytania, śmiało możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po ukończeniu serii zabiegów.

Każda z nas zasługuje na najlepszą wersję swojej buzi czy ciała. Posiadasz kompleksy, które spędzają Ci sen z powiek? Chociaż dbasz o cerę, na twarzy pojawiają się pierwsze kurze łapki, przebarwienia lub trądzik? Możesz przerwać to błędne koło. Wybierz zabieg z oferty Beautymed Clinic w Chrzanowie. Efekt Cię zaskoczy! Medycyna estetyczna Chrzanów to skuteczne zabiegi i gwarancja lepszego samopoczucia.

Zabiegi medycyny estetycznej w Chrzanowie


Jeżeli nie wiesz, który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni - nie martw się. Podczas bezpłatnej wizyty przeprowadzany jest wywiad, a następnie specjaliści wybierają najlepszą usługę. Medycyna esetetyczna jest bardzo bezpieczna, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zakres działania medycyny estetycznej obejmuje całe ciało. Pomożemy Ci w walce zarówno z rozstępami, jak i cellulitem. Kobiety zgłaszały się do nas z różnymi problemami: występowanie blizn, opadnięcie policzków czy twarz pełna przebarwień. Skuteczne urządzenia sprawią, że już po kilku zabiegach zauważysz pierwsze, trwałe efekty.

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie kosmetycznym:
Depilacja laserowa - to niezwykle skuteczny zabieg redukujący niechciane owłosienie! Pracujemy na certyfikowanym i bezpiecznym medycznym laserze diodowym.
Powiększanie i modelowanie ust - celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek. Przy okazji, jeżeli pacjent ma takie życzenie, uwydatnia się bądź koryguje ich kształt.
Mezoterapia igłowa twarzy lub głowy - to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane aktywne substancje pielęgnacyjne. Wstrzykiwany preparat dociera do głębokich warstw skóry. Serie licznych, drobnych nakłuć powodują mikrouszkodzenia skóry, co pobudza procesy regeneracyjne skóry i stymuluje fibroblasty w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.
Kwas hialuronowy - W miarę upływu lat ilość naturalnego kwasu hiauloronowego w skórze maleje, przez co staje się ona sucha i wiotka. Zabieg podania wypełniacza ma na celu uzupełnienie brakującego kwasu hialuronowego w miejscu tworzących się zmarszczek (np. w okolicach czoła, brwi). Poprawia to nawilżenie i napięcie poddanej zabiegowi okolicy.
Zabieg przeciwtrądzikowy - Zabieg Acnemelan Mesoestetic to niezwykle skuteczna i kompleksowa, zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Głównym elementem terapii jest maska Acne Multifactor Mask zawierająca m.acne comlex. Jest to opatentowany kompleks składników aktywnych takich jak: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate oraz kompleks beksaretinulu. Składniki te oddziaływują na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Codziennie wykonujemy zabiegi, które pomagają czuć się wyjątkowo każdej z Was. Chociaż na początku pojęcia medycyny estetycznej jak laser czy różne kwasy mogą brzmieć jak "czarna magia" - zaufaj naszemu doświadczeniu. Salon medycyny estetycznej Beautymed Clinic w Chrzanowie jest pełny specjalistów, którzy wiedzą jak wydobyć z Ciebie piękno.


"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne"