Medycyna estetyczna Jaworzno

Każda z nas pragnie czuć się zawsze w jak najlepszej formie. Jednak wiele z nas obawia się operacji plastycznych oraz drastycznych zmian wyglądu. Chcemy naprawić drobne niedoskonałości, opóźnić proces starzenia skóry czy poprawić kształt ust. Rozwiązaniem okazuje się medycyna estetyczna. Od wielu lat stale wzrasta jej popularność. Zabiegi mają bardzo szeroki zakres działania - od korekcji zmarszczki, modelowanie ust po lifting HIFU.
Mamy status gabinetu medycznego, co w razie rozwoju pandemii zapewnia możliwość kontynuacji zabiegów.

Medycyna estetyczna Jaworzno ma całą gamę zabiegów, które zatrzymują czas i pozwalają cieszyć się młodym wyglądam znacznie dłużej. Nasz salon powstał z misją pomocy każdej kobiecie. Bazujemy na indywidualnym podejściu - chcemy, aby każda Klientka wyszła z naszego salonu Beautymed Clinic zadowolona. Wszystkie zabiegi zaczynamy od bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem.
Zobacz naszą ofertę.

Co warto wiedzieć o gabinecie medycyny estetycznej w Jaworznie?


Medycyna estetyczna Jaworzno jest bardzo bezpieczna. W zakresie naszych usług są mało inwazyjne zabiegi, które szybko poprawiają defekty urody. Wszystkie usługi wykonywane są w gabinecie, specjalista dba o sterylną czystość. Większość zabiegów opiera się na ingerencji w głębsze warstwy skóry. Dzięki różnym nacięciom, wykorzystujemy naturalne zdolności naskórka do regenracji. Niektóre z zabiegów medycyny estetycznej wykonywane są w znieczuleniu częściowym.

Zazwyczaj jesteśmy surowi wobec siebie i swojego wyglądu. Posiadasz defekty urody, które obniżają Twoją pewność siebie? Mimo codziennej pielęgnacji cery, na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki? Przebarwienia skóry lub zmagasz się z trądzikiem? Wybierz zabieg z oferty Beautymed Clinic. Efekt Cię zaskoczy!

Zabiegi medycyny estetycznej w Jaworznie


Medycyna estetyczna jest dla Ciebie obca? Nie wiesz, który zabieg wybrać? Podczas bezpłatnej konsultacji wybierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg. Jesteś w dobrych rękach, dołącz do zadowolonych Klientek!

Zakres działania medycyny estetycznej obejmuje całe ciało. Pomożemy Ci w walce z cellulitem, trądzikiem lub rozstępami. Kobiety zgłaszały się do nas z różnymi problemami: występowanie blizn, opadnięcie policzków czy twarz pełna przebarwień. Najlepsze urządzenia sprawią, że już po kilku zabiegach zauważysz pierwsze, trwałe efekty.

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie kosmetycznym:
Depilacja laserowa - to niezwykle skuteczny zabieg redukujący niechciane owłosienie! Pracujemy na certyfikowanym i bezpiecznym medycznym laserze diodowym.
Powiększanie i modelowanie ust - celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek. Przy okazji, jeżeli pacjent ma takie życzenie, uwydatnia się bądź koryguje ich kształt.
Mezoterapia igłowa twarzy lub głowy - to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane aktywne substancje pielęgnacyjne. Wstrzykiwany preparat dociera do głębokich warstw skóry. Serie licznych, drobnych nakłuć powodują mikrouszkodzenia skóry, co pobudza procesy regeneracyjne skóry i stymuluje fibroblasty w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.
Kwas hialuronowy - W miarę upływu lat ilość naturalnego kwasu hiauloronowego w skórze maleje, przez co staje się ona sucha i wiotka. Zabieg podania wypełniacza ma na celu uzupełnienie brakującego kwasu hialuronowego w miejscu tworzących się zmarszczek (np. w okolicach czoła, brwi). Poprawia to nawilżenie i napięcie poddanej zabiegowi okolicy.
Zabieg przeciwtrądzikowy - Zabieg Acnemelan Mesoestetic to niezwykle skuteczna i kompleksowa, zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Głównym elementem terapii jest maska Acne Multifactor Mask zawierająca m.acne comlex. Jest to opatentowany kompleks składników aktywnych takich jak: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate oraz kompleks beksaretinulu. Składniki te oddziaływują na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Pewnie na początku pojęcia medycyny estetycznej jak laser czy różne kwasy brzmią obco - mimo to, warto zainwestować w siebie i swój wygląd. Nasz gabinet Beautymed Clinic jest pełny specjalistów, którzy pomogą Ci poczuć się jak najpiękniejsza kobieta na ziemi! :)


"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne"