Medycyna estetyczna Libiąż

Medycyna estetyczna Libiąż od lat zyskuje na popularności. Skuteczność usług sprawia, że z roku na roku coraz więcej salonów wprowadza te usługi do swojej oferty. Dla kobiet, które chcą delikatnie poprawić swój wygląd, niczym lekarstwo okazują się zabiegi jak: modelowanie ust, wypełnienie zmarszczek, depilacja laserowa. Usługi mają szeroki zakres działania a jednocześnie są bardzo bezpieczne.

Każdy wie, że starzenie się ma wpływ na jędrność i wygląd skóry. Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które pomagają zatrzymać czas. Chcesz cieszyć się młodym wyglądem znacznie dłużej? Nasz salon powstał z misją o usługach najwyższej jakości. Z pewnością już po kilku zabiegach zauważszysz pierwsze, trwałe efekty.
Mamy status gabinetu medycznego, co w razie przedłużenia pandemii zapewnia możliwość kontynuacji zabiegów.
Zobacz naszą ofertę.

Medycyna estetyczna w Libiążu- czy warto?


Większość zabiegów opiera się na ingerencji w głębsze warstwy skóry, wykorzystując naturalne zdolności regeneracyjne naskórka. Jeżeli masz niski próg bólu, to żaden problem. Niektóre z zabiegów wykonywane są w znieczuleniu częściowym. Zawsze dbamy o maksymalny komfort pacjentki. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po zabiegu, jeżeli masz jakieś pytania, śmiało możesz do nas zadzwonić.

Nawet najmniejsze defekty urody potrafią skutecznie zaniżyć naszą samoocenę. Czasem mimo usilnych starań, nie możemy zatrzymać procesu starzenia skóry czy rozwoju trądziku. Kupujesz kolejne kremy i maski, a nie widzisz żadnego efektu? Wybierz zabieg z oferty Beautymed Clinic. Rezultat przerośnie Twoje oczekiwania!

Zabiegi medycyny estetycznej w Libiążu


Zakres działania medycyny estetycznej obejmuje całe ciało. Poradzimy sobie z cellulitem, rozstępami czy wypadającymi włosami. W naszym salonie pracują tylko specjaliści. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie. Już po kilku zabiegach zobaczysz trwałe rezultaty.

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie:
Depilacja laserowa - to niezwykle skuteczny zabieg redukujący niechciane owłosienie! Pracujemy na certyfikowanym i bezpiecznym medycznym laserze diodowym.
Powiększanie i modelowanie ust - celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek. Przy okazji, jeżeli pacjent ma takie życzenie, uwydatnia się bądź koryguje ich kształt.
Mezoterapia igłowa twarzy lub głowy - to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane aktywne substancje pielęgnacyjne. Wstrzykiwany preparat dociera do głębokich warstw skóry. Serie licznych, drobnych nakłuć powodują mikrouszkodzenia skóry, co pobudza procesy regeneracyjne skóry i stymuluje fibroblasty w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.
Kwas hialuronowy - W miarę upływu lat ilość naturalnego kwasu hiauloronowego w skórze maleje, przez co staje się ona sucha i wiotka. Zabieg podania wypełniacza ma na celu uzupełnienie brakującego kwasu hialuronowego w miejscu tworzących się zmarszczek (np. w okolicach czoła, brwi). Poprawia to nawilżenie i napięcie poddanej zabiegowi okolicy.
Zabieg przeciwtrądzikowy - Zabieg Acnemelan Mesoestetic to niezwykle skuteczna i kompleksowa, zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Głównym elementem terapii jest maska Acne Multifactor Mask zawierająca m.acne comlex. Jest to opatentowany kompleks składników aktywnych takich jak: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate oraz kompleks beksaretinulu. Składniki te oddziaływują na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Codziennie wykonujemy zabiegi, które pomagają czuć się wyjątkowo każdej z Was. Chociaż na początku pojęcia medycyny estetycznej jak laser czy różne kwasy mogą brzmieć jak "czarna magia" - zaufaj naszemu doświadczeniu. Salon medycyny estetycznej Beautymed Clinic jest pełen specjalistów, którzy wiedzą jak wydobyć z Ciebie piękno.


"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne"