Medycyna estetyczna Wadowice

Każda z nas pragnie czuć się piękna i pewna siebie. Kanony mody czy wyglądu kobiet są coraz bardziej wymagające. Jednak wiele z nas obawia się operacji plastycznych, czy mocnej ingerencji w wygląd. W takiej sytuacji, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Na przestrzeni ostatnich lat, wyraźnie wzrosło zainteresowanie usługami właśnie z tej dziedziny. Zabiegi medycyny estetycznej mają bardzo szeroki zakres działania - od korekcji zmarszczki, modelowanie ust po lifting HIFU.

Wiemy, że starzenie ma wpływ na wygląd naszej skóry czy włosów. Choć to naturalne, kobiety zamiast czekać, wolą zabrać sprawy w swoje ręce. Medycyna estetyczna ma całą gamę zabiegów, które zatrzymują czas i pozwalają cieszyć się młodym wyglądam znacznie dłużej. Nasz salon powstał z misją pomocy każdej kobiecie. Wszystkie zabiegi zaczynamy od bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Mamy status gabinetu medycznego, co w razie lockdownu zapewnia możliwość kontynuacji zabiegów.

Gabinet Medycyny estetycznej Wadowice - zobacz naszą ofertę.

Co warto wiedzieć o medycynie estetycznej w Wadowicach?


W zakresie usług medycyny estetycznej są mniej inwazyjne zabiegi, które bez wyłączania z codziennych czynności skutecznie poprawiają defekty urody. Wszystkie usługi wykonywane są w gabinecie, specjalista dba o sterylną czystość. Większość zabiegów opiera się na ingerencji w głębsze warstwy skóry. Medycyna estetyczna w dużej mierze wykorzystuje naturalne zdolności regeneracji organizmu przez delikatne nacięcia czy nakłucia. Niektóre z zabiegów wykonywane są w znieczuleniu częściowym.

Z reguły jesteśmy surowi wobec siebie i swojego wyglądu. Mimo to każda z nas zasługuje na najlepszą wersje siebie. Nasz gabinet medycyny estetycznej Ci w tym pomoże! Posiadasz kompleksy, które obniżają Twoją pewność siebie? Chociaż dbasz o cerę, na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, przebarwienia lub zmagasz się z trądzikiem? Wybierz zabieg medycyny estetycznej z oferty Beautymed Clinic. Efekt Cię zaskoczy!
Z naszą pomocą możliwe jest uzyskanie trwałych, zadowalających rezultatów. Bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznych, które jak wiadomo, z reguły są obciążone ryzykiem dla zdrowia. Dodatkowo wiążą się z okresem rekonwalescencji, na który musimy brać urlop po zabiegu.

Zabiegi medycyny estetycznej w Wadowicach


Jeżeli nie wiesz, który zabieg medycyny estetycznej będzie dla Ciebie odpowiedni - to żadna przeszkoda. Podczas bezpłatnej wizyty przeprowadzany jest wywiad, omówiony problem a następnie specjaliści wybierają najlepszy zabieg. Zakres działania medycyny estetycznej obejmuje całe ciało. Pomożemy Ci w walce z cellulitem, trądzikiem lub rozstępami. Kobiety zgłaszały się do nas z różnymi problemami: występowanie blizn, opadnięcie policzków czy twarz pełna przebarwień. Najlepsze urządzenia sprawią, że już po kilku zabiegach zauważysz pierwsze, trwałe efekty.

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej

:
Depilacja laserowa - to niezwykle skuteczny zabieg redukujący niechciane owłosienie! Pracujemy na certyfikowanym i bezpiecznym medycznym laserze diodowym.
Powiększanie i modelowanie ust - celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek. Przy okazji, jeżeli pacjent ma takie życzenie, uwydatnia się bądź koryguje ich kształt.
Mezoterapia igłowa twarzy lub głowy - to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane aktywne substancje pielęgnacyjne. Wstrzykiwany preparat dociera do głębokich warstw skóry. Serie licznych, drobnych nakłuć powodują mikrouszkodzenia skóry, co pobudza procesy regeneracyjne skóry i stymuluje fibroblasty w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.
Kwas hialuronowy - W miarę upływu lat ilość naturalnego kwasu hiauloronowego w skórze maleje, przez co staje się ona sucha i wiotka. Zabieg podania wypełniacza ma na celu uzupełnienie brakującego kwasu hialuronowego w miejscu tworzących się zmarszczek (np. w okolicach czoła, brwi). Poprawia to nawilżenie i napięcie poddanej zabiegowi okolicy.
Zabieg przeciwtrądzikowy - Zabieg Acnemelan Mesoestetic to niezwykle skuteczna i kompleksowa, zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Głównym elementem terapii jest maska Acne Multifactor Mask zawierająca m.acne comlex. Jest to opatentowany kompleks składników aktywnych takich jak: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate oraz kompleks beksaretinulu. Składniki te oddziaływują na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Każdego dnia pomagamy kobietom czuć się piękne. Chociaż na początku pojęcia jak laser czy różne kwasy mogą brzmieć obco - warto zainwestować w siebie i swój wygląd. Nasz gabinet medycyny estetycznej Beautymed Clinic jest pełny specjalistów, którzy wiedzą jak wydobyć z Ciebie piękno.

"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne"