Mezoterapia igłowa głowy

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem, nadmiernym wypadaniem czy kruchymi, słabymi i wolno rosnącymi włosami. Zabieg polega na podaniu koktajlu z substancjami aktywnymi za pomocą cienkiej igły do skóry głowy. Dzięki celowanemu działaniu komórka włosa dostaje niezbędne składniki aktywne, w efekcie produkuje lepszej jakości włos, porost włosów ulega przyspieszeniu, a proces wypadania zahamowaniu. Mieszek włosowy jest stymulowany do wyprodukowania możliwie największej ilości zdrowych włosów, zgodnie z tym jak został “zaprogramowany” genetycznie.

Stosowane preparaty:
• Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający 56 aktywnych składników: 13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące, 4 peptydy biomimetyczne. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.
• Dr. Cyj Hair Filler to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawanych w formie wkłuć, która hamuje wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia. Preparat pobudza angiogenezę w obrębie mieszków włosowych i hamuje apoptozę. Przywraca pigmentację i stymuluje formowanie nowych włosów. Innowacyjność preparatu polega na opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, które działają jeszcze 14 dni po aplikacji. Terapia polega na dostarczeniu substancji aktywnych do cebulek włosowych. Podczas zabiegu wykonuje się serię mikrowkłuć w skórę głowy w powierzchowne warstwy skóry właściwej.

PRZECIWSKAZANIA
• Ciąża, laktacja
• Alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach
• Nieuregulowana cukrzyca
• Stany bakteryjne, wirusowe oraz grzybicze skóry, opryszczka
• Leki rozrzedzające krew
• Skłonności do blizn i zwłóknień