Nasz zespół,
Twój beauty team


Marta Korzeniewska


absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W pracy kosmetologa ceni fakt, że zabiegi, które wykonuje oprócz upiększania poprawiają również jakość i komfort życia. Specjalizuje się w zabiegach igłowych takich jak mezoterapia czy wypełnianie kwasem hialuronowym oraz zabiegami z użyciem laserów. W czasie wolnym trenuje akrobatykę powietrzną oraz jest fanką dobrej książki. W zawodzie pracuje 4 lata.


Anna Budziła


absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia i Krakowskiej Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach, targach, seminariach. Jej priorytetem w pracy jest naturalność i zachowanie zdrowego rozsądku podczas wykonywania zabiegów. Na co dzień uszczęśliwia swoje klientki dokładnością, precyzją, i wyczuciem estetycznym. Każdy zabieg stara się wykonać jak najlepiej i sprawić, by klientka wyszła zadowolona z salonu. Pracuje 4 lata w zawodzie.Karolina Wilk


ukończyła kosmetologię na Wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Miłośniczka piękna, specjalizujący się w usługach laserowych. Z wykształcenia kosmetolog, od lat spełnia marzenia o pięknej i gładkiej skórze dzięki zastosowaniu najskuteczniejszych na świecie technologii trwałego usuwania owłosienia. Priorytetem dla mnie jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego problemu. Czwarty rok pracuje w zawodzie.