Depilacja laserowa Wadowice

Depilatory, kremy czy różne pianki to tylko kilka z możliwych sposobów usuwania włosków. Ciągła depilacja, zwłaszcza w lecie, jest bardzo uciążliwa. Często nawet po przygotowaniu ciała do depilacji pojawiają się zaczerwienienia czy zapalenie mieszków włosowych. Z pomocą przychodzą najnowsze technologie umożliwiające nam trwale usunąć włosy. Depilacja laserowa Wadowice dzięki swojej skuteczności zyskuje na popularności. To jedyna metoda, która pomoże Ci na zawsze usunąć włos wraz z cebulką.

Depilacja laserowa w Wadowicach w rozsądnej cenie

Wokół depilacji laserowej (epilacji laserowej) powstało wiele sprzecznych informacji. Do tej pory zabieg kojarzył się z wysokimi cenami, dostępnymi tylko dla nielicznych. Dzisiaj ceny są dostępne dla każdego, a wiele salonów oferuje pełne pakiety i płatność na raty. Dzięki temu, za całą serię zabiegów zapłacisz mniej, oszczędzając nawet 20 %! Cena depilacji laserowej głównie zależy od części ciała, którą chcemy depilować.
Co musisz wiedzieć przed wizytą: KLIKNIJ TUTAJ

Depilacja laserowa Wadowice - cena

Konsultacjabezpłatna
Linia brzucha, kolana, sutki, wąsik, uszy, nos100 zł
Bikini całkowite, broda, brzuch, twarz, dłonie, kark,
klatka piersiowa, łydki, pachy, plecy, pośladki, przedramiona, ramiona, szyja, uda
200 zł
PAKIET 8 zabiegów 1450zł zamiast 1600zł (oszczędność 150 zł)
PAKIET 16 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł (oszczędność 400 zł)
PAKIET 24 zabiegów 4000zł zamiast 4800zł (oszczędność 800 zł)


Pamiętaj, żeby depilacja laserowa Wadowice była skuteczna, musisz pilnować stałego odstępu między zabiegami. Powinnaś wykonywać ok 4-8 zabiegów. Po tym czasie pochwalisz się idealnie gładkim ciałem!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?

Sądzisz, że depilacja laserowa to duży wydatek? Przyjrzyj się cenie innych metod depilacji. Opakowanie 8 sztuk maszynek jednorazowych to koszt ok. 30 zł. W okresie letnim, gdy ciągle chodzimy w sukienkach czy krótkich spodenkach, starczy na tydzień. W perspektywie miesiąca golenie ciała przy pomocy maszynek kosztuje 120 zł, a roku ok. 1440 zł! Dodaje cenę pianki do golenia czy kremu, który złagodzi podrażnienia. Zwłaszcza pachy,bikini to bardzo delikatne obszary. Wiele kobiet oprócz typowych miejsc, zmaga się z owłosieniem twarzy (broda, wąsik, policzki, szyja). Codzienne golenie uszkadza delikatną skórę, a dodatkowo wywołuje frustrację i przygnębienie. Jeżeli jesteś już zmęczona standardową depilacją, umów się na wizytę w Beautymed Clinic. Oprócz oszczędności pieniędzy zyskujemy więcej czasu! Zamiast 40 minut spędzonych na usuwaniu włosków, możesz ten czas przeznaczyć na relaks w okolicach Wadowic.

Kto może skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?


Jakie są przeciwskazania?
Depilacja laserowa Wadowice nie jest dla każdego. Dlatego umów się na bezpłatną wizytę. Personalizowane podejście to u nas standard, ponieważ chcemy, aby każda Klientka była zadowolona. Podczas konsultacji wybierzemy obszar depilacji oraz odpowiedni laser i jego moc. Salon BeautyMed Clinic posiada najlepsze lasery, dzięki temu każdy zabieg przybliży Cię do gładkiej skóry.
Czy depilacja laserem medycznym boli? Wiele osób uważa, że zabiegi z użyciem lasera powodują duży dyskomfort. Jednak depilacja mniej boli niż przy użyciu depilatora czy wosku. Dodatkowo na skórę nakładany jest żel chłodzący, który daje super kojące uczucie chłodzenia. Ból w dużej mierze zależy od obszaru ciała, depilacja laserowa bikini jest inna niż uda. Jesteśmy pewni, że podczas ok. 10-20 minutowej sesji depilacji każdy jest w stanie wytrzymać lekki dyskomfort.

Nasza klinika BeautyMed Clinic oprócz depilacji laserowej, zapewnia wiele innych zabiegów medycyny estetycznej. Jeżeli chcesz, aby Twoja twarz i ciało pięknie się prezentowało - zapraszamy do skorzystania z naszej.
Skuteczna depilacja laserowa Wadowice - zapraszamy!