Medycyna estetyczna Trzebinia

Kanony mody czy wyglądu kobiet są coraz bardziej wymagające. Każda kobieta chce czuć się piękna, zawsze w formie i bez widocznych defektów urody. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się medycyna estetyczna, która bez dużej ingerencji w naskórek, skutecznie poprawia jego wygląd. Zabiegi mają bardzo szeroki zakres działania - od korekcji zmarszczki, modelowanie ust po lifting HIFU. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Wiemy, że starzenie ma wpływ na wygląd naszej skóry czy włosów. Choć to naturalne, kobiety zamiast czekać, wolą zabrać sprawy w swoje ręce. Jeżeli możemy cieszyć się młodym wyglądem znacznie dłużej - czemu nie skorzystać z takiej możliwości? Wszystkie zabiegi zaczynamy od darmowej konsultacji z kosmetologiem. Mamy status gabinetu medycznego, co w razie lockdownu zapewnia możliwość kontynuacji zabiegów.
Zobacz naszą ofertę.

Co warto wiedzieć o medycynie estetycznej w Trzebini?


Większość zabiegów opiera się na ingerencji w głębsze warstwy skóry, wykorzystując jej naturalne predyspozycje do regeneracji. Niektóre z zabiegów wykonywane są w znieczuleniu częściowym.

Kobiety zazwyczaj są bardzo surowe wobec swojego wyglądu. Oglądamy różne gazety, kobiety w telewizji i chcemy prezentować się równie dobrze! Większość z tych osób od dawna stosuje zabiegi medycyny estetycznej. Posiadasz kompleksy, które chcesz poprawić? Od lat zmagasz się z trądzikiem lub zmarszczkami? Wybierz zabieg z oferty Beautymed Clinic. Zapomnij o swoich kompleksach!
Z pomocą naszych specjalistów możliwe jest uzyskanie najlepszych efektów.

Zabiegi medycyny estetycznej w Trzebini


Jak wybrać najlepszy zabieg? Która z usług poprawi jędrność mojej skóry? To i wiele innych pytań możesz zadać podczas wizyty. Salon Beautymed Clinic oferuje bezpłatną konsultację dla Klientek z Trzebini, wystarczy zadzwonić i się umówić. Sprawdzone urządzenia sprawią, że już po kilku wizytach zauważysz pierwsze, trwałe efekty. Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi na twarz. Pomożemy Ci w walce z cellulitem lub rozstępami.

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie kosmetycznym:
Depilacja laserowa - to niezwykle skuteczny zabieg redukujący niechciane owłosienie! Pracujemy na certyfikowanym i bezpiecznym medycznym laserze diodowym.
Powiększanie i modelowanie ust - celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek. Przy okazji, jeżeli pacjent ma takie życzenie, uwydatnia się bądź koryguje ich kształt.
Mezoterapia igłowa twarzy lub głowy - to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane aktywne substancje pielęgnacyjne. Wstrzykiwany preparat dociera do głębokich warstw skóry. Serie licznych, drobnych nakłuć powodują mikrouszkodzenia skóry, co pobudza procesy regeneracyjne skóry i stymuluje fibroblasty w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.
Kwas hialuronowy - W miarę upływu lat ilość naturalnego kwasu hiauloronowego w skórze maleje, przez co staje się ona sucha i wiotka. Zabieg podania wypełniacza ma na celu uzupełnienie brakującego kwasu hialuronowego w miejscu tworzących się zmarszczek (np. w okolicach czoła, brwi). Poprawia to nawilżenie i napięcie poddanej zabiegowi okolicy.
Zabieg przeciwtrądzikowy - Zabieg Acnemelan Mesoestetic to niezwykle skuteczna i kompleksowa, zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Głównym elementem terapii jest maska Acne Multifactor Mask zawierająca m.acne comlex. Jest to opatentowany kompleks składników aktywnych takich jak: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate oraz kompleks beksaretinulu. Składniki te oddziaływują na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Naszą misją jest dostarczenie usług najwyższej jakości. Mamy setki zadowolonych Klientek, dołącz do nich i czuj się pięknie każdego dnia! Chociaż na początku pojęcia medycyny estetycznej jak laser czy różne kwasy mogą brzmieć obco - warto zainwestować w siebie i swój wygląd. Zaufaj naszym specjalistom, pożegnaj swoje kompleksy raz na zawsze!


"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne"