Depilacja laserowa Trzebinia

Depilatory, kremy czy różne pianki to tylko kilka z możliwych sposobów usuwania włosków. Ciągła depilacja, zwłaszcza w lecie, jest bardzo uciążliwa. Często nawet po przygotowaniu ciała do depilacji pojawiają się zaczerwienienia czy zapalenie mieszków włosowych. Z pomocą przychodzą najnowsze technologie umożliwiające nam trwale usunąć włosy. Depilacja laserowa dzięki swojej skuteczności zyskuje na popularności. To jedyna metoda, która pomoże Ci na zawsze usunąć włos wraz z cebulką.

Cena depilacji laserowej w Trzebini

Wokół depilacji laserowej powstało wiele sprzecznych informacji. Do tej pory zabieg kojarzył się z wysokimi cenami, dostępnymi tylko dla nielicznych. Dzisiaj ceny są dostępne dla każdego, a wiele salonów oferuje pełne pakiety i płatność na raty. Dzięki temu, za całą serię zabiegów zapłacisz mniej, oszczędzając nawet 20 %! Cena depilacji laserowej głównie zależy od części ciała, którą chcemy depilować.
Co musisz wiedzieć przed wizytą: KLIKNIJ TUTAJ

Cennik depilacji laserowej Trzebinia

Konsultacjabezpłatna
Linia brzucha, kolana, sutki, wąsik, uszy, nos100 zł
Bikini całkowite, broda, brzuch, twarz, dłonie, kark,
klatka piersiowa, łydki, pachy, plecy, pośladki, przedramiona, ramiona, szyja, uda
200 zł
PAKIET 8 zabiegów 1450zł zamiast 1600zł (oszczędność 150 zł)
PAKIET 16 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł (oszczędność 400 zł)
PAKIET 24 zabiegów 4000zł zamiast 4800zł (oszczędność 800 zł)


Pamiętaj, żeby depilacja laserowa była skuteczna, musisz pilnować stałego odstępu między zabiegami. Powinnaś wykonywać ok 4-8 zabiegów. Po tym czasie pochwalisz się idealnie gładkim ciałem!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to duży wydatek? Opakowanie 8 sztuk maszynek jednorazowych to koszt ok. 30 zł. Gdy ciągle chodzimy w sukienkach czy krótkich spodenkach, opakowanie starczy na tydzień. W perspektywie miesiąca golenie ciała przy pomocy maszynek kosztuje 120 zł, a roku ok. 1440 zł! Dodaj cenę kremu po goleniu, który łagodzi zaczerwienienia. Zwłaszcza pachy, bikini to bardzo delikatne obszary. Wiele kobiet oprócz znanych miejsc, zmaga się z owłosieniem twarzy (np. broda, wąsik, policzki, szyja). Golenie każdego dnia uszkadza delikatną skórę, a dodatkowo wywołuje frustrację i przygnębienie. Jeżeli jesteś już zmęczona standardową depilacją, umów się na wizytę w Beautymed Clinic.

Kto powinien skorzystać z zabiegu? Jakie są przeciwskazania?
Zabiegi depilacji laserowej w Trzebini niestety nie jest dla każdego. Dlatego umów się na bezpłatną wizytę. Personalizowane podejście to u nas standard, ponieważ chcemy, aby każda osoba była zadowolona. W trakcie konsultacji wybierzemy obszar depilacji oraz właściwy laser, jego moc. Salon BeautyMed Clinic posiada najlepsze lasery, dzięki temu każdy zabieg przybliży Cię do gładkiej skóry.
Czy depilacja laserowa boli? Wiele osób uważa, że zabiegi z użyciem lasera powodują ból. Jednak depilacja jest delikatniejsza niż przy użyciu depilatora czy wosku. Na skórę nakładany jest żel chłodzący, który daje super kojące uczucie chłodzenia. Ból w dużej mierze zależy od obszaru ciała, depilacja laserowa bikini jest inna niż uda. Jesteśmy pewni, że podczas ok. 10-25 minutowej sesji depilacji każdy jest w stanie wytrzymać lekki dyskomfort.

Nasza klinika BeautyMed oprócz depilacji, zapewnia wiele innych zabiegów medycyny estetycznej. Jeżeli chcesz, aby Twoja twarz i ciało pięknie się prezentowało - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.