Depilacja laserowa Chrzanów

Wosk, maszynki do golenia czy różne pasty cukrowe to tylko kilka z dostępnych sposobów usuwania niechcianych włosków. Depilacja, szczególnie w okresie letnim, jest bardzo uciążliwa. Czasem nawet po spędzeniu długich godzin na przygotowanie skóry do depilacji pojawiają się podrażnienia czy zapalenie mieszków włosowych. Finalnie zostajemy w punkcie wyjścia, zmuszone ubrać długie spodnie lub zrezygnować z wyjścia na basen. Na szczęście nowe technologie umożliwiają nam trwale usunąć włosy z dowolnej części ciała. Depilacja laserowa dzięki swojej skuteczności zyskuje coraz więcej zwolenników. To jedyna metoda, która pomoże Ci na zawsze usunąć włos wraz z cebulką.

Cena depilacji laserowej w Chrzanowie

Wokół depilacji laserowej powstało wiele mitów. Przez długi czas zabieg kojarzył się z wysokimi cenami, dostępnymi tylko dla nielicznych. Dziś ceny są zdecydowanie niższe, a wiele salonów oferuje pełne pakiety. Dzięki temu, za całą serię zabiegów zapłacisz mniej, oszczędzając nawet 20 %! Cena depilacji laserowej w dużej mierze zależy od części ciała, którą chcemy depilować.
Co warto wiedzieć przed wizytą: KLIKNIJ TUTAJ

Cennik depilacji laserowej Chrzanów

Konsultacjabezpłatna
Linia brzucha, kolana, sutki, wąsik, uszy, nos100 zł
Bikini całkowite, broda, brzuch, twarz, dłonie, kark,
klatka piersiowa, łydki, pachy, plecy, pośladki, przedramiona, ramiona, szyja, uda
200 zł
PAKIET 8 zabiegów 1450zł zamiast 1600zł (oszczędność 150 zł)
PAKIET 16 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł (oszczędność 400 zł)
PAKIET 24 zabiegów 4000zł zamiast 4800zł (oszczędność 800 zł)


Jednak, aby depilacja laserowa była skuteczna, musimy pilnować regularności zabiegów. Musimy wykonywać ok 4-8 zabiegów w stałych odstępach czasu. Początkowy trud później zaowocuje idealnie gładkim ciałem!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu depilacji?

Jeżeli wciąż uważasz, że depilacja laserowa to duży wydatek, warto dogłębnie przyjrzeć się cenie innych metod depilacji. Opakowanie 8 sztuk maszynek jednorazowych to koszt ok. 30 zł. W okresie letnim, jeżeli depilujemy całe ciało, starczy na tydzień. W perspektywie miesiąca "najtańsza metoda" kosztuje 120 zł, a roku ok. 1440 zł! Nie wspominając o dodatkowej cenie pianki do golenia czy kremu, który złagodzi podrażnienia. Szczególnie pachy,bikini to bardzo wrażliwe obszary. Wiele kobiet oprócz typowych miejsc, zmaga się z owłosieniem twarzy (broda, wąsik, policzki, szyja). Codzienne golenie uszkadza delikatną skórę, a dodatkowo wywołuje frustrację i przygnębienie. Jeżeli jesteś już zmęczona usuwaniem włosków, umów się na wizytę w Beautymed Clinic. Oprócz oszczędności pieniędzy zyskujemy więcej czasu! Zamiast 30 minut spędzonych na usuwaniu włosków, możesz ten czas przeznaczyć na relaks w okolicach Chrzanowa.

Kto może skorzystać z zabiegu? Jakie są przeciwskazania?
Zabiegi depilacji laserowej w Chrzanowie niestety nie jest dla każdego. Warto wcześniej wybrać się na bezpłatną wizytę. Indywidualne podejście to u nas standard, ponieważ chcemy, aby każda Klientka była zadowolona. Podczas konsultacji wybierzemy obszar depilacji oraz odpowiedni laser i jego natężenie. Salon BeautyMed Clinic w Chrzanowie posiada najlepsze lasery, dzięki temu każdy zabieg przybliży Cię do gładkiej skóry.
Czy depilacja laserowa boli? Wiele osób uważa, że zabiegi z użyciem lasera powodują duży ból. Tymczasem depilacja jest mniej bolesna niż przy użyciu depilatora czy wosku. Dodatkowo na skórę nakładany jest żel chłodzący, który daje super kojące uczucie chłodzenia. Ból w dużej mierze zależy od części ciała, depilacja laserowa bikini jest inna niż uda. Jednak na pewno podczas ok. 10-20 minutowej sesji depilacji jesteśmy w stanie wytrzymać lekki dyskomfort.

Nasza klinika BeautyMed oprócz depilacji, zapewnia wiele innych zabiegów medycyny estetycznej. Jeżeli chcesz, aby Twoja twarz i ciało pięknie się prezentowało - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.