Depilacja laserowa Libiąż

Większość kobiet jest zmęczona codzienną depilacją. Często nawet po przygotowaniu ciała do depilacji pojawiają się zaczerwienienia czy zapalenie mieszków włosowych. Infekcje powodują duży dyskomfort a finalnie rezygnujemy z krótkich sukienek czy spodenek. Z pomocą przychodzą najnowsze technologie umożliwiające nam trwale usunąć włosy. Depilacja laserowa dzięki swojej skuteczności zyskuje na popularności. To jedyna metoda, która pomoże Ci usunąć włosy raz na zawsze.

Cena depilacji laserowej w Libiążu

Do tej pory zabieg kojarzył się z wysokimi cenami, dostępnymi tylko dla nielicznych. Dzisiaj ceny są dostępne dla każdego, a wiele salonów oferuje pełne pakiety i płatność na raty. Dzięki temu, za całą serię zabiegów zapłacisz mniej, oszczędzając nawet 20 %! Cena depilacji laserowej głównie zależy od części ciała, którą chcemy depilować. Im ciemniejszy włos i kontrast między skórą a włosem, tym depilacja laserowa jest skuteczniejsza.
Co musisz wiedzieć przed wizytą: KLIKNIJ TUTAJ

Cennik depilacji laserowej Libiąż

Konsultacjabezpłatna
Linia brzucha, kolana, sutki, wąsik, uszy, nos100 zł
Bikini całkowite, broda, brzuch, twarz, dłonie, kark,
klatka piersiowa, łydki, pachy, plecy, pośladki, przedramiona, ramiona, szyja, uda
200 zł
PAKIET 8 zabiegów 1450zł zamiast 1600zł (oszczędność 150 zł)
PAKIET 16 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł (oszczędność 400 zł)
PAKIET 24 zabiegów 4000zł zamiast 4800zł (oszczędność 800 zł)


Musimy wykonać między 4 a 8 zabiegów na daną część ciała. Warto poczekać dłużej na efekty. Już za niedługo pochwalisz się idealnie gładkim ciałem!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?

Wiele kobiet, chcąc zaoszczędzić, wybiera inne metody depilacji np. maszynki do golenia. Opakowanie 8 sztuk maszynek jednorazowych to koszt ok. 30 zł. W okresie letnim, gdy ciągle chodzimy w sukienkach czy krótkich spodenkach, starczy na tydzień. W perspektywie miesiąca golenie ciała przy pomocy maszynek kosztuje 120 zł, a roku ok. 1440 zł! Wiele kobiet oprócz standardowych miejsc, zmaga się z owłosieniem twarzy (broda, wąsik, policzki, szyja). Jeżeli jesteś już zmęczona standardową depilacją, umów się na wizytę w Beautymed Clinic. Oprócz oszczędności pieniędzy zyskujemy więcej czasu! Zamiast 40 minut spędzonych na usuwaniu włosków, możesz ten czas przeznaczyć na relaks w okolicach Wadowic. Niechciane włosy odbierały Ci pewność siebie? Najwyższy czas się ich pozbyć!

Kto może skorzystać z zabiegu? Jakie są przeciwskazania?
Zabiegi depilacji laserowej w Libiążu jest coraz bardziej popularny. Personalizowane podejście to u nas standard. Chcemy, aby każda Klientka była zadowolona. Podczas wizyty wybierzemy zakres depilacji oraz odpowiedni laser, jego moc. Salon BeautyMed Clinic posiada najlepsze lasery, szybko zauważysz efekty zabiegu.
Czy depilacja laserowa boli? To mit, że depilacja laserowa powoduje duży ból. W rzeczywistości depilacja mniej boli niż ta przy użyciu depilatora czy wosku. Dodatkowo na skórę nakładany jest żel chłodzący, który daje super kojące uczucie chłodzenia. Odczucie bólu w dużej mierze zależy od wybranego obszaru ciała. Depilacja laserowa bikini jest inna niż uda. Jesteśmy pewni, że podczas ok. 10-20 minutowej sesji depilacji, każdy jest w stanie wytrzymać lekki dyskomfort.

Nasza klinika BeautyMed oprócz depilacji, zapewnia wiele innych zabiegów medycyny estetycznej. Jeżeli chcesz, aby Twoja twarz i ciało pięknie się prezentowało - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.